אודותינו

אינטר-פאק מופצת בישראל ע"י שתי חברות שאיחדו כוחות למען קידום המוצר

חברת אלומתריס בע"מ וחברת אלום טכניק בע"מ. שיתוף פעולה עסקי זה נדיר בענף האלומיניום והוא מבטיח ללקוח ערך מוסף משמעותי מאוד.

חברות אלום טכניק מתל-אביב ואלומתריס מירושלים חתמו לאחרונה על הסכם לשיווק משותף של גגות הזזה חשמליים אינטר-פאק, על-פי ההסכם בין שתי החברות תשווק אלום טכניק שבבעלות משפחת דקל את הגגות באיזור המרכז ואילו אלומתריס שבבעלות משפחת אביר בשאר אזורי הארץ. להערכת שני הגורמים, שיתוף פעולה עסקי מעין זה נדיר מאוד בענף האלומיניום, המתאפיין בחברות משפחתיות קטנות, המתחרות זו בזו ואינן נוטות לעשות עסקים במשותף.

ייצור הגגות החדשניים נעשה במפעל אלומתריס בירושלים והתקנותיהן יבוצעו על-פי האיזור. השיווק המשותף מתבטא במינוי יועץ שיווק בעל נסיון עשיר בתחום האלומיניום, פרסום, יחסי ציבור והשתתפות בכנסים ותערוכות. עוד הוסכם בין הצדדים כי המפעלים יעניקו גיבוי הדדי זה לזה בתחומי ייצור והרכבות אלומיניום בכלל.

מחזור העסקים של שתי החברות מגיע לכ-12 מיליון שקל בשנה, הן מעסיקות ביחד כ – 30 עובדים ולפי הערכתן יגדיל שיתוף הפעולה את מחזוריהן ב-25% לפחות.

להלן פרופיל חברה של כל אחת מהן:

אלומתריס

חברת אלומתריס הוקמה והחלה את דרכה בשנת 1966 ע"י אורי אביר מסגר מכני במקצועו.
אלומתריס מהר מאוד התברגה והתייצבה כמובילה בתחום.

מקצוענותה הוכחה אם ברמת היצור, ההתקנה, הגימור ועד מתן פתרונות יצירתיים ביותר אשר לא נראו בתחום קודם לכן.

אלומתריס מתמחה במתן פתרונות לא שגרתיים למבניים מורכבים, פתחים מיוחדים וקירויים יצירתיים בבתים פרטיים, וילות ומבני ציבור גם יחד.

לאלומתריס מחלקת מחקר ופיתוח שנמצאת תמיד עם "היד על הדופק" ומקשיבה לרחשי לב הלקוחות כדי לספק את הדרישה הלא סטנדרטית.

בימים אלה אלומתריס מציגה את היהלום שבכתר גג הזזה חשמלי בטכנולוגיה חדשנית אשר מקיפה שנים של פיתוח ושיתוף פעולה רחב היקף על מנת ליצור גג הזזה מושלם.

ותק- חברת אלומתריס נוסדה בשנת 1966 ע"י אורי אביר שנימנה עם מייסדי הענף בארץ.

פיתוחים – לאלומתריס מערכות פרופילים ייחודיים אשר פותחו במחלקת המו"פ של החברה, פרופילים אלו הינם דגמים רשומים, כגון:

1.מערכת חלונות הזזה דגם בלגי  40-A,50-A
2.מערכת דלתות הזזה דגם בלגי (A-40,A-50
3.מערכת קבועים – A-50 K
4.מערכת גגות הזזה – Inter-pack
ועוד רבים אחרים שלא נרשמו כמדגמים.

פרופילים אלו תוכננו תוך השקעה של ידע, ניסיון ומימון רב על מנת לתת מענה טוב יותר לדרישות השוק ולחזות הארכיטקטונית העכשווית.

המפעל – לאלומתריס ציוד וטכנולוגיות מתקדמות המונה כ-30 מערכות מבלטים ,משורי חיתוך, מכונה לכיפוף קשתות ועוד כלים נוספים אחרים.

העובדים- לאלומתריס צוות עובדים מקצועי בעל וותק רב בענף המונה כ-15 אנשי מקצוע מיומנים.

מחלקה טכנית- באלומתריס רגע לפני שמזמינים חומרים מדגימים את המוצר על שרטוט טכני ידידותי, בכדי שאתם הלקוחות תוכלו לראות את המציאות רגע לפני שהיא מתממשת ולבקש שינויים לפני ולא אחרי.

האידיאולוגיה – עוד לפני כ-42 שנה אורי אביר מייסדה של חברת אלומתריס חתם על דיגלו להוביל את החידושים בענף האלומיניום, שאין דבר שלא ניתן לעשותו והתמחה במתן פתרונות לא שגרתיים.

אולם התצוגה – לאלומתריס אולם תצוגה מפואר המציג את מרבית החידושים בענף ואת המוצרים הבלעדיים.

לקוחות – אלומתריס עובדת מול ובשיתוף אדריכלים ומהנדסים המובילים בענף, לקוחות פרטיים, מוסדות ובנוסף בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בארץ.

הספקים – אלומתריס רוכשת את מוצריה מהחברות המובילות במדינה ובעולם ספקי אלומיניום ופירזול: קליל, מיפרומאל, ס.ה.ל אלובין, אקסטל, SCHUCO, HOPPE, SOMFY ועוד.

אלום טכניק

חברת אלום טכניק הוקמה והחלה את דרכה בשנת 1970 ע"י שאול דקל, אלום טכניק התברגה מהר מאוד והתייצבה כמובילה בתחום, מקצוענותה הוכחה ברמת הייצור, ההתקנה והגימור וכן במתן פתרונות יצירתיים, אשר טרם ניראו בתחום.

אלום טכניק מתמחה במתן פתרונות לא שיגרתיים למבנים מורכבים, פתחים מיוחדים, וקירויים יצירתיים בבתים פרטיים, וילות ומבני ציבור גם יחד. בימים אלה אלום טכניק מציגה את היהלום שבכתר גג הזזה חשמלי בטכנולוגיה חדשנית אשר מקיפה שנים של פיתוח ושיתוף פעולה רחב היקף על מנת לייצור גג הזזה מושלם.

המפעל – לאלום טכניק ציוד וטכנולוגיות מתקדמות בשוק מערכות מבלטים לכל הסדרות המובילות, משורי חיתוך, כרסומות ועוד כלים נוספים אחרים.

עובדים – לאלום טכניק צוות עובדים מקצועי בעל וותק רב בענף המונה כ- 14 אנשי מקצוע מיומנים.

המחלקה הטכנית – באלום טכניק רגע לפני שמזמינים חומרים, מדגימים את המוצר על שרטוט טכני ידידותי שמסופק ע"י מהנדס בחברה, בכדי שאתם הלקוחות תוכלו לראות את המציאות רגע לפני שהיא מתממשת ולבקש שינויים לפני ולא אחרי, המהנדס הטכני שלנו משתמש בתוכנות חדשניות ומתקדמות.

הלקוחות – אלום טכניק עובדת מול ובשיתוף אדריכלים ומהנדסים המובילים בענף, לקוחות פרטיים ומוסדות.

הספקים – אלום טכניק רוכשת את המוצרים מהחברות המובילות בארץ ובעולם, כל מוצר ניבדק על פי ההיבטים לפני שמסופק ללקוח.

אולם תצוגה – לאלום טכניק יש אולם תצוגה לנוחות המזמין שבה ניתן להתרשם מהדגמים, הגוונים, מגוון שלטים ביתיים וכל האופציות שאנו מאפשרים.

מחלקה טכנית – רגע לפני שאנו מייצרים, אנו מדגימים את המוצר, על שרטוט טכני ידידותי, בכדי שאתם הלקוחות תוכלו לראות את המציאות רגע לפני שהיא מתממשת ולבקש שינויים לפני ולא אחרי.

גגות הזזה מבית אינטר-פק גגות הזזה חשמליים וידניים

 

מערכת גגות הזזה אינטר-פאק מבוססת על ניסיון של כ- 42 שנה בתחום גגות ההזזה, מערכת זו מיועדת לפתרון כבניה קלה ופונקציונאלית ליצירת חלל סגור או פתוח. אינטר-פאק הינה הפתרון המתקדם והחדשני, הנחשב למילה האחרונה בעולם העיצוב והאדריכלות.

המערכת מתוכננת בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ומשמשת כפתרון יעיל ודקורטיבי לקירויי נייד בבתים פרטיים ובאתרי בילוי, ניתן להתקין גגות הזזה במבנים קיימים או לשלב אותן כבר בשלב התכנון של המבנה החדש.

באינטר-פאק אנו מתבססים על החומרים האיכותיים ביותר ומקפידים על תכנון מדויק ועל ייצור העומד בדרישות מכון התקנים הישראלי והאירופי. אנו שמים דגש על ביצוע מושלם ורמת גימור גבוהה בעת ההתקנה – כל זאת כדי להבטיח ללקוחותינו גגות הזזה ברמה גבוהה, שביעות רצון והנאה מלאה לאורך שנים.

באתר זה קיבצנו מבחר מהעבודות שביצענו לאחרונה ברחבי הארץ. בעמודים הבאים תוכלו לראות כיצד הטכנולוגיה המתקדמת ביותר חוברת ליופי, וכיצד בלחיצת כפתור הופך כל חדר סגור או מרפסת מקורה לחלל פתוח ומאוורר.

גגות הזזה אינטר-פק – לראות את קו הרקיע ולגלות שהשמים קרובים מתמיד

גג הזזה אינטר-פאק נחשב לפתרון המתוחכם והמתקדם בעולם הקירויי העילי. הוא מורכב ממסגרות אלומיניום במילואות שונות אשר נעות חשמלי או ידני על מסילות ומתאספות פנימה מתחת למסגרת קבועה או החוצה לקבלת פתח אור מקסימלי .

הגג מאפשר אטימה מוחלטת בפני גשם, רוח, קור, חום ואור. יחד עם זאת מאפשר פתיחה של הגג בהפעלה חשמלית וידנית. גגות ההזזה של אינטר-פק מיוצרים על פי תקן אירופאי מחמיר עם אחריות בישראל לשנתיים.

יתרונות אינטר-פאק גגות הזזה

היתרונות הייחודים של גג הזזה מסוג Inter-pack, מבית אלומתריס:

 • רוחב שדה גדול במיוחד עד 210 ס"מ (משתנה בהתאם לאורך הגג ומיקומו)
 • אפשרות להוספת שדות עד לרוחב אין סופי
 • עובי זיגוג מקסימלי של 20 מ"מ (לבידוד טוב יותר)
 • מערכת שינוע סמויה לחלוטין
 • הכנפיים מחליקות על המסילה בעזרת גלגלי מיסבים
 • אפשרות עד 5 פנלים לאורך מאפשר פתיחה עד 80% פתח אור
 • אפשרות לשדה בודד,שדות זוגיים ואי זוגיים בהזזה חשמלית וידנית
 • ניתן להוסיף מנגנון חשמלי גם לאחר התקנה של גג ידני
 • אחריות לשנתיים
 • עבר בדיקה מחמירה של מכון התקנים הישראלי
 • זמן הספקה- בין 8-6 שבועות

יישומיו של גג הזזה מבית אינטר-פק

מיועד לקירו חדרי שמש, מרפסות לסוכה, פטיו, מרפסת גן, בריכות שחיה בתי קפה, מסעדות ועוד. למעשה, גגות הזזה מבית אינטר-פק מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת ומבטיחים גמישות מירבית והתאמה לכל סוגי המבנים.